Obsługa księgowa przedsiębiorstw

Obsługa księgowa polega na rzetelnym prowadzeniu rejestrów finansowych zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i dużych przedsiębiorstw. W naszym biurze przyjmiemy każdego klienta, niezależnie od wielkości jego biznesu. Powierzając nam opiekę nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych, masz pewność, że są one odpowiednio zabezpieczone i na bieżąco kontrolowane. Ponadto udostępniamy wgląd do dokumentacji firmy na każde życzenie właściciela. Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które pojawią się w trakcie trwania umowy.

W ramach usług prowadzimy między innymi:

  • pełną księgowość,
  • archiwizację środków trwałych,
  • roczne sprawozdania,
  • archiwizację dokumentów księgowych,
  • weryfikację dokumentów księgowych,
  • obsługę kadrowo-płacową,
  • nadzór nad terminami płatności podatkowych.


Jeśli masz pytania dotyczące konkretnych działań w ramach obsługi księgowej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Obsługa księgowa firm – dlaczego warto?

Zlecenie profesjonalistom obsługi księgowej firmy niesie ze sobą wiele zalet. Sprawdź, co dokładnie możesz zyskać.

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, zlecenie prowadzenia księgowości zewnętrznej firmie nie będzie dla Ciebie zbyt wysokim wydatkiem. Jednocześnie zyskujesz pewność, że Twoje rozliczenia są w dobrych rękach – nie popełnisz pomyłki podczas wypełniania dokumentów czy odprowadzania należnej składki do US lub ZUS. Pracownicy biura księgowego udzielą Ci także niezbędnego wsparcia merytorycznego, co jest szczególnie cenne dla początkujących przedsiębiorców, ale nie tylko.

Z kolei większe firmy, wybierając obsługę księgową w postaci outsourcingu takich usług, mogą oszczędzić wydatki. Nie muszą tworzyć osobnego stanowiska dla specjalisty, ponieważ ich rachunkowością zajmują się pracownicy zewnętrznego biura. A zatem, niezależnie od tego, jak duże przedsiębiorstwo prowadzisz i jaka jest specyfika jego działania, powierzenie księgowości fachowcom po prostu się opłaca.

 

Prowadzenie księgowości

Prowadzenie księgowości jest złożonym procesem i wymaga od przedsiębiorcy kontrolowania zmian, które zachodzą w obrębie przepisów podatkowych. Jest to szczególnie trudne dla klientów, którzy rozpoczynają pracę na własny rachunek. Wiemy, że założenie własnej działalności jest w niektórych przypadkach niezbędne, dlatego oferujemy pełne wsparcie podczas rejestracji. Wypełnimy stosowne dokumenty i pomożemy prowadzić księgę przychodów i rozchodów. Po upływie roku podatkowego rozliczymy całą działalność. Na spotkaniu poinformujemy o kierunku współpracy i dobierzemy zakres usług odpowiedni do prowadzonej działalności. W trakcie trwania umowy będziemy dostarczać rzetelną wiedzę i realizować usługę zgodnie z ustalonymi warunkami współpracy.

Heureza - Biuro Rachunkowe

KPiR, ksiegi handlowe, ryczałt, ZUS, kadry i płace, sprawozdania GUS