Obsługa podatkowa

Z obsługi podatkowej coraz częściej korzystają nie tylko wielkie przedsiębiorstwa, ale również klienci indywidualni. Nasze usługi kierujemy do tych, którzy nie wiedzą jak prawidłowo rozliczyć się z podatków i nie rozumieją przepisów prawnych na tyle, żeby samodzielnie im sprostać. Wiemy również, jak wiele wysiłku wymaga prowadzenie własnej firmy, dlatego z należytą starannością zajmujemy się rejestrem dokumentacji finansowej i rozliczaniem podatków w dużych przedsiębiorstwach. Gwarantujemy stałą opiekę i kontrolę nad różnymi aspektami prowadzonego biznesu i zapewniamy terminową obsługę księgową.

W zakres usług biura Heureza wchodzi rozliczanie takich podatków jak:

  • podatek dochodowy od osób fizycznych - PIT,
  • podatek dochodowy od osób prawnych - CIT,
  • podatek od spadku i darowizny,
  • podatek od towarów i usług - VAT,
  • podatek od czynności cywilnoprawnych,
  • podatek od nieruchomości.


Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług podatkowych. Jeśli mają Państwo problem z rozliczeniem należności, zapraszamy do kontaktu. Dodatkowo służymy wsparciem merytorycznym podczas kontroli Urzędu Skarbowego.

 

Rozliczanie podatków

Każdy obywatel, który w roku podatkowym osiągnął jakikolwiek przychód, ma obowiązek rozliczenia się z podatku. Właściciele dużych przedsiębiorstw zdają sobie sprawę, jak bardzo dotkliwa potrafi być kara za niewywiązanie się z rozliczenia w terminie. Dla osób prawnych pomagamy wypełnić deklarację CIT i staramy się wybrać optymalną formę opodatkowania, która będzie najkorzystniejsza dla ich firmy. Osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą rozliczymy deklaracje PIT roczne w ramach umowy. Zapewniamy, że wszystkie informacje zawarte przez nas w deklaracjach, są wprowadzane zgodnie ze stanem faktycznym i na podstawie obowiązujących przepisów prawnych.

Heureza - Biuro Rachunkowe

KPiR, ksiegi handlowe, ryczałt, ZUS, kadry i płace, sprawozdania GUS